Przejdź do głównej zawartości

Nad czym sie pracuje...

Dla ciekawych co się u mnie dzieje w sprawach zawodowo/hobbistycznych:

Przede wszystkie trwają prace nad sudoku.pl - powstaje kolejna gra (Labirynt Miodowy)
i zmieniam Sudoku. Trochę wolno to idzie bo czasu jakoś tak mało, a roboty dużo i zamiast skupić się maksymalnie na jednym to chciało by się na raz wszystko zrobić.

Dobra, poza tym sudoku, próbuje coś tam sklecić z Hamsterem. Na razie jesteśmy w fazie wymyślania projektu. Kto wie co się z tego urodzi. To to i jeszcze gdzieś tam chciałbym wcisnąć
Maklera - muszę zrobić parę "proof-of-concept" - rozpoznać bojem php (wolałbym jave ale taki hosting mam że tylko php przejdzie) i crony

Na tym nie koniec :-)

Gdzieś tam po głowie turla mi się XNA i sudoku, a w ramach testowani jakaś mała gierka w c#+xna. Tyle że jak do tej pory to udało mi się ściągnąć z http://creator.xna.com jakieś tutoriale i koniec!

Ktoś by pomyślał że to wszystko.... a nie! jest tego więcej (tyle że chyba jednak nie czas się tu rozpisywać)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Herbata

Właśnie robiłem sobie herbatę z torebki - tak zwaną ekpresówkę i tak się zastanawiam czemu nikt nie wpadł na pomysł (czy aby napewno?) żeby ta tych karteczkach/etykietkach było troszkę kleju takiego jak na karteczkach post-it (jak to sie kurde nazywa po naszemu)? Mógłbym sobie taką karteczkę lekko przykleić do kubka i już nigdy by mi się owa karteluszka nie zaparzyła :D Pewnie ktoś to już ktoś takie coś sprzedaje! Jak ktoś wie to niech da znać, może się przerzucę z herbatki Jones.
Konkurs :-) Co tu jest napisane ??? Wykonane w  http://new.myfonts.com/ Do wygrania nic!

Komputerek na scianie

Tak to wyglada teraz