Przejdź do głównej zawartości

Music-codex.com ruszyło!

Ważna sprawa! własnie ruszyło music-codex.com gorąco polecam!

Z ciekawostek: liczy to to ponad 8000 lini kodu w javie, 2000 lini kodu w html i 320 linijek sql-a
i jest stworzone w całości przez jednego człowieka (chomika)!

Duże brawa dla Hamstera. Za wytrwałość i kunszt, pasje i ogólne takie tam. Brawo!

Komentarze

Hamster pisze…
Hm, tak, z tego kodu to duzo jest do wywalenia bo w pierszej wersji oparte to bylo o Yahoo! ale Yahoo nie jest tak fajne jak Amazon ECS.

Zapraszam beta testerow ;] hehe, aktualnie jak jest czas to dodaje rozne nowe ficzery, np:
http://music-codex.com/static/tour/whats-new.html
http://music-codex.com/static/tour/what-keeps-us-busy.html
oraz
http://music-codex.com/static/help/WidgetExamples

Dzieki Sancho za wsparcie! Pozdr!

Popularne posty z tego bloga

Nowa strona Apus Interactive

Dobra jeszcze coś w sumie starsze niż gry na SUDOKU ale też moje i muszę się przyznać bardzo mi się podoba :D tzw autozachwyt! Chodzi o moją nową  stronę Apus Interactive która wygląda teraz tak:   tak nie bardzo coś, nie? ano nie! proszę samemu sprawdzić!

LaTeX błyskawicznie dzięki Overleaf

Chciałem się podzielić kolejnym odkryciem i przy okazji pochwalić. Otóż mój syn rozwiązuje sobie zadania na olimpiadę matematyczną. No nie mogę się oprzeć pokusie i napiszę to... w poprzedniej był finalistą!!! MOC! No więc robi sobie te zadania z pierwszego etapu kolejnej edycji i jak już zrobił (a dla mnie są bardzo trudne) to wpadłem na pomysł żeby przepisał  je w LaTeX-u. Kto nie wie co to LaTeX krótki opis z Wikipedii: LaTeX  –  oprogramowanie  do  zautomatyzowanego   składu tekstu , a także związany z nim  język znaczników , służący do formatowania dokumentów tekstowych i tekstowo-graficznych (na przykład: broszur, artykułów, książek, plakatów, prezentacji, a nawet stron  HTML ). Jego logo stylizowane jest z użyciem samego LaTeX-a jako  {\displaystyle \mathrm {L\!\!^{{}_{\scriptstyle A}}\!\!\!\!\!\;\;T\!_{\displaystyle E}\!X} } . https://pl.wikipedia.org/wiki/LaTeX   Brzmi może trochę magicznie ale generalnie służy do składania prac naukowych w jakości niedostępnej dla Word-a.   N

Super mega hiper wynalazek

Mój wynalazek: hmm co to jest? ktoś zgadnie? Wyjaśniam: to jest urządzenie które umożliwia wkładanie baterii w dowolny sposób. Dzięki temu czemuś nie trzeba sie przejmować biegunami! wkładamy baterie i działa! Plus w plusie minus w minusie! Można łączyć kilka i np wstawić do aparatu! tylko mechanika żadnej elektroniki strat czy cuś tam. Nie ma zwarć ani źle ustawionych biegunów!!!