Przejdź do głównej zawartości

co się tam koduje - jpa

Co się koduje:

poprawiam główny moduł do sudoku - cześć serwerowa czyli to co serwuje gry i zapisuje wyniki i serwis - dodaje funkcję "polecam" i zmieniam w historii grania.
Zmiany takie se ale postanowiłem przećwiczyć technologie APT. Korzystając z doświadczenia i kodu Macieja Kity (kod powstał dla jakiegoś projektu w AIS.PL) wygenerowałem z adnotacji klasy do row mapperów i doa. Później przepisałem ten jego kod (wykorzystałem velocity do łatwiejszego generowania kodu) na własna bibliotekę i z niej będę korzystał. Moja wersja wykorzystuje mały podzbiór adnotacji z JPA.

Jako to wygląda?

kawałek klasy:
@Entity
public class Recommend {
...

i z tego generują się row mappery i... na razie nic więcej, Maciej generował jeszcze doa i jakieś handlery z insertami i updatemi. Pewnie też to doimplementuje, kiedyś tam...

Wrażenia:
pozytywne mam nadzieje oszczędzić trochę czasu i przyspieszyć pisanie.
niestety jakoś nie udało mi się odpalić generowania kodu w eclipsie :-( ktoś może wie? niby są jakieś przykłady (jeden) ale moje faktory się eclipsowi nie podoba (nie wiem czemu, logi milczą) - kupa czasu poszła do piachu.

inne projekty leżą,
a jeszcze popsułem sobie buildy :-) super

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Herbata

Właśnie robiłem sobie herbatę z torebki - tak zwaną ekpresówkę i tak się zastanawiam czemu nikt nie wpadł na pomysł (czy aby napewno?) żeby ta tych karteczkach/etykietkach było troszkę kleju takiego jak na karteczkach post-it (jak to sie kurde nazywa po naszemu)? Mógłbym sobie taką karteczkę lekko przykleić do kubka i już nigdy by mi się owa karteluszka nie zaparzyła :D Pewnie ktoś to już ktoś takie coś sprzedaje! Jak ktoś wie to niech da znać, może się przerzucę z herbatki Jones.
Konkurs :-) Co tu jest napisane ??? Wykonane w  http://new.myfonts.com/ Do wygrania nic!

Komputerek na scianie

Tak to wyglada teraz