Przejdź do głównej zawartości

Refleksje przy okazji mistrzostw (stare moje przemyślenia)

Tak sobie oglądam mistrzostwa, choć wielkim miłośnikiem oglądania piłki nie jestem (kiedyś uwielbiałem grać) i chciałbym wyartykułować tutaj kilka sugestii coby ożywić trochę mecze:
* mecz powinien trwać krócej, może 3 części, ale najwyżej 60 minut!
* podobnie jak w innych dyscyplinach powinien liczyć się czas gry, tylko. Nie byłoby dziwacznych przedłużeń czy leżenia na trawie i przeciągania przerw. Może tylko te 60 min to byłoby za długo - trzeba by to dobrze wyliczyć.
* po przejściu z piłką na połowę przeciwnika nie można by wrócić na swoją połowę. Przekroczysz linie - drużyna traci piłkę, wykop z linii środkowej.
* może limit czasu na wyjście z własnej połowy, nie wiem tylko ile czasu.

To by był ona tyle. Ktoś się ze mną zgadza?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Herbata

Właśnie robiłem sobie herbatę z torebki - tak zwaną ekpresówkę i tak się zastanawiam czemu nikt nie wpadł na pomysł (czy aby napewno?) żeby ta tych karteczkach/etykietkach było troszkę kleju takiego jak na karteczkach post-it (jak to sie kurde nazywa po naszemu)? Mógłbym sobie taką karteczkę lekko przykleić do kubka i już nigdy by mi się owa karteluszka nie zaparzyła :D Pewnie ktoś to już ktoś takie coś sprzedaje! Jak ktoś wie to niech da znać, może się przerzucę z herbatki Jones.
Konkurs :-) Co tu jest napisane ??? Wykonane w  http://new.myfonts.com/ Do wygrania nic!

Komputerek na scianie

Tak to wyglada teraz