Przejdź do głównej zawartości

Wideo: Proces tworzenia gry na iPhone. Polecam

Godne obejrzenia, choć nagranie dość słabe jakościowo:


Artur Gaszyniec Proces tworzenia gry na iPhone [1/5]
Artur Gaszyniec Proces tworzenia gry na iPhone [2/5]
Artur Gaszyniec Proces tworzenia gry na iPhone [3/5]
Artur Gaszyniec Proces tworzenia gry na iPhone [4/5]
Artur Gaszyniec Proces tworzenia gry na iPhone [5/5]

nie ma tam za dużo spraw technicznych ale myślę że warte obejrzenia, ja obejrzałem.
Jedna uwaga do autorów konferencji albo ludzi nagrywających ten materiał, przydała by się transkrypcja. Obowiązkowa w piątej części bo tam padają pytania i w ogóle ich nie słuchać. Albo chociaż niech prowadzący powtórzy każde pytanie.

Ale poza tym brawa dla prelegenta i organizatorów! +5!

Więcej tu:

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nowa strona Apus Interactive

Dobra jeszcze coś w sumie starsze niż gry na SUDOKU ale też moje i muszę się przyznać bardzo mi się podoba :D tzw autozachwyt! Chodzi o moją nową  stronę Apus Interactive która wygląda teraz tak:   tak nie bardzo coś, nie? ano nie! proszę samemu sprawdzić!

LaTeX błyskawicznie dzięki Overleaf

Chciałem się podzielić kolejnym odkryciem i przy okazji pochwalić. Otóż mój syn rozwiązuje sobie zadania na olimpiadę matematyczną. No nie mogę się oprzeć pokusie i napiszę to... w poprzedniej był finalistą!!! MOC! No więc robi sobie te zadania z pierwszego etapu kolejnej edycji i jak już zrobił (a dla mnie są bardzo trudne) to wpadłem na pomysł żeby przepisał  je w LaTeX-u. Kto nie wie co to LaTeX krótki opis z Wikipedii: LaTeX  –  oprogramowanie  do  zautomatyzowanego   składu tekstu , a także związany z nim  język znaczników , służący do formatowania dokumentów tekstowych i tekstowo-graficznych (na przykład: broszur, artykułów, książek, plakatów, prezentacji, a nawet stron  HTML ). Jego logo stylizowane jest z użyciem samego LaTeX-a jako  {\displaystyle \mathrm {L\!\!^{{}_{\scriptstyle A}}\!\!\!\!\!\;\;T\!_{\displaystyle E}\!X} } . https://pl.wikipedia.org/wiki/LaTeX   Brzmi może trochę magicznie ale generalnie służy do składania prac naukowych w jakości niedostępnej dla Word-a.   N

Super mega hiper wynalazek

Mój wynalazek: hmm co to jest? ktoś zgadnie? Wyjaśniam: to jest urządzenie które umożliwia wkładanie baterii w dowolny sposób. Dzięki temu czemuś nie trzeba sie przejmować biegunami! wkładamy baterie i działa! Plus w plusie minus w minusie! Można łączyć kilka i np wstawić do aparatu! tylko mechanika żadnej elektroniki strat czy cuś tam. Nie ma zwarć ani źle ustawionych biegunów!!!