Przejdź do głównej zawartości

Instalowanie aplikacji na iphone przez web

Uff, udało się! potrafię instalować aplikacje przez web! działa jak burza! Oczywiście chodzi on normalne aplikacje podpisane (adhoc) i ladnie wyplute z xcode.  Ułatwienie ogromne. Dzisiaj już tego nie opiszę, jutro!

Komentarze

Tomek, czekamy z niecierpliwością na rozwinięcie tej myśli ;)

pozdrowienia
tsandecki pisze…
oczywiscie dzisiaj tego nie opiszę, ale już zrobiłem rzuty ekranów - 28 mi wyszło, ale trochę powywalam. Taki wpis to nie jest prosta sprawa podziwiam kolegę za jego blog i prace weń wkładaną nie zapominajmy o rozlicznych pociechach :D i innych aisowych obowiązkach, szacun, dla młodszych szac, jeszcze młodszych sz

Popularne posty z tego bloga

Herbata

Właśnie robiłem sobie herbatę z torebki - tak zwaną ekpresówkę i tak się zastanawiam czemu nikt nie wpadł na pomysł (czy aby napewno?) żeby ta tych karteczkach/etykietkach było troszkę kleju takiego jak na karteczkach post-it (jak to sie kurde nazywa po naszemu)? Mógłbym sobie taką karteczkę lekko przykleić do kubka i już nigdy by mi się owa karteluszka nie zaparzyła :D Pewnie ktoś to już ktoś takie coś sprzedaje! Jak ktoś wie to niech da znać, może się przerzucę z herbatki Jones.
Konkurs :-) Co tu jest napisane ??? Wykonane w  http://new.myfonts.com/ Do wygrania nic!

Komputerek na scianie

Tak to wyglada teraz