Przejdź do głównej zawartości

I po zjeździe! Było miło (nawet bardzo) teraz do pracy. Samotnik poszedł całkowicie do piachu chyba że się zreinkarnuje jako dodatek do nowej gry. Trzeba by stronę o grach uaktualnić ale mnie się nie chce. Zrobi się obiecuję.

Co do nowej gry, mam już w miarę sprecyzowany koncept co powinno tam być, są już nawet jakieś screen-y (z prototypu) ale ich nie pokaże.

Zapadła klamka robię to to w C# w .Net plus DirectX. Letko nie będzie na pewno.

Uwaga rozterka nie całkiem moralna: Ciekawe czy mi się uda to skończyć? Ktoś odpowie? Dziękuję nie widzę chętnych. Pa, pa dobranoc.

Komentarze

Anonimowy pisze…
pewnie sie nie uda. nie pierwszy raz. :-)

Popularne posty z tego bloga

LaTeX błyskawicznie dzięki Overleaf

Chciałem się podzielić kolejnym odkryciem i przy okazji pochwalić. Otóż mój syn rozwiązuje sobie zadania na olimpiadę matematyczną. No nie mogę się oprzeć pokusie i napiszę to... w poprzedniej był finalistą!!! MOC! No więc robi sobie te zadania z pierwszego etapu kolejnej edycji i jak już zrobił (a dla mnie są bardzo trudne) to wpadłem na pomysł żeby przepisał  je w LaTeX-u. Kto nie wie co to LaTeX krótki opis z Wikipedii: LaTeX  –  oprogramowanie  do  zautomatyzowanego   składu tekstu , a także związany z nim  język znaczników , służący do formatowania dokumentów tekstowych i tekstowo-graficznych (na przykład: broszur, artykułów, książek, plakatów, prezentacji, a nawet stron  HTML ). Jego logo stylizowane jest z użyciem samego LaTeX-a jako  {\displaystyle \mathrm {L\!\!^{{}_{\scriptstyle A}}\!\!\!\!\!\;\;T\!_{\displaystyle E}\!X} } . https://pl.wikipedia.org/wiki/LaTeX   Brzmi może trochę magicznie ale generalnie służy do składania prac naukowych w jakości niedostępnej dla Word-a.   N
Konkurs :-) Co tu jest napisane ??? Wykonane w  http://new.myfonts.com/ Do wygrania nic!

Super mega hiper wynalazek

Mój wynalazek: hmm co to jest? ktoś zgadnie? Wyjaśniam: to jest urządzenie które umożliwia wkładanie baterii w dowolny sposób. Dzięki temu czemuś nie trzeba sie przejmować biegunami! wkładamy baterie i działa! Plus w plusie minus w minusie! Można łączyć kilka i np wstawić do aparatu! tylko mechanika żadnej elektroniki strat czy cuś tam. Nie ma zwarć ani źle ustawionych biegunów!!!